AK Parti Kars Belediye Başkan Aday Adayı Emre Okan Bayramoğlu

Genel Hit: 344 / Yorum: 6 / 3 Kasım 2013 22:13
AK Parti Kars Belediye Başkan Aday Adayı Emre Okan Bayramoğlu
-A +A

AK Parti Kars Belediye Başkan Aday Adayı Emre Okan Bayramoğlu
Emre Okan Bayramoğlu, Kars Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevinden istifa ederek dün AK Parti Kars Belediye Başkan Aday Adaylığına resmi müracaatını yaptı.
Bayramoğlu burada yaptığı konuşmada, “Aday adaylığın ilk sürecinin ilk ayağı 2014 mahalli seçimin ilk ayağı olan aday adaylık sürecimizi başlatmak için buraya geldik. Bütün sevdamız, uğraşımız memleketimiz Kars için. Birbirinden kıymetli birbirinden değerli arkadaşlarımıza da seviyeli bir şekilde, seviyeli bir yarışın içerisinde olacağız. İnşallah burada kazanan hem partimiz, hem Karsımız olacak. Tekrara vurgulamak istiyorum ki gerçekten sevdamız Kars, derdimiz Kars. Kendi memleketimiz, kendi toprağımız. Memleketimiz için insanımız için elimizden gelen mümkün mertebe en uygun şekilde yarışı sürdürüp sonucunda da kazananın Kars olmasını istiyoruz. Herkese hayırlı uğurlu olsun, inşallah bizim içinde hayırlı bir süreç olur. Tabi inşallah hayırlı bir süreç olacak diye düşünüyorum. Diğer değerli adaylarımızda kendilerine göre önemli projeleri var. Bizim en önemli projemiz, en önemli derdimiz Kars. Kars ile ilgili her şey masaya yatırılacak inşallah Allah’ın izniyle.” dedi.
Bayramoğlu ayrıca, “Öncelikle kurumsal bir belediye, belediyenin kurumsallaşması esas amacımız. Kurumsallaştıktan sonra inşallah zaman içerisinde açıklayacağımız çeşitli projelerimizde, şuanda hazırda olan projelerimiz de inşallah Kars için yeni yollar, yeni çıkışlar üretmeye çalışacağız. Kars’ı şimdiye kadar geçmiş dönemde çok kıymetli belediye başkanlarımızın yaptığı doğruları ikişer adım, üçer adım ileriye götürmek, yaptığı yanlışlar ki yoksa da, azsa da bunları yapmamak üzerine bir stratejimiz olacak inşallah. Bundan sonra ki süreç tüm şehrimize, insanımıza hayırlara vesile olsun inşallah.” diye konuştu.
Bugüne kadar bir çok başarılar elde eden Genç Kafkars Spor Kulübü Derneği’nin spor faaliyetleri hakkında da şunları söyledi:
“2010 yılında kurduğumuz bir kulüp derneğimiz var. Kars eski yıllarda geçmişimizi herkes biliyor. Tiyatrosu, buz pateni, kültürel, sosyal aktiviteleriyle ünlü bir şehirken yıllar sonra gittikçe geriye giden bir şehir var. Gerek şehirsel kimlik açısından, gerek kültürel kimlik açısından bir geriye gidiş var. Bunun önüne geçebilmek adına illa belediye başkanı adayı olmak şart değil, belediye başkanı olmak şart değil, vali olmak şart değil. Herkes mümkün mertebe bu memlekette yaşayan, bu memlekette soğuğunu çeken, tozunu, toprağını çeken herkesin bir şeyler yapabileceğini inanarak 2010 yılında bir kulüp dernekle yola çıktık. Genç Kafkars Spor Kulübü Derneği. Burada tiyatro, konserler yaptık. Halk oyunları ekiplerimiz var. Voleybol var. tiyatro da iki sene de yaklaşık 12–13 oyun çıkarttık. Burada tabi Kars’ın yöresel ağızları, şivelerinin kullanıldığı terekemece, Azerice, Kürtçe yerlice bunları ön plana çıkartan bu etnik sitenin arasında ki ailelerin kız alıp vermeleri kültürel yapı bunları işleyen tiyatrolarımız oldu. Voleybol takımımızı kurduk 3 sene çerisinde. Amatörden bölgesele, bölgeselden 3. lige, bu senede ikinciliğe çıktı. Bunlar çok büyük başarılar. Şuanda Kars’ın tek profesyonel takımının da başkanlığını yürütmekteyim. Allah nasip ederse bunu belediye başkanlığında taşlandıracağız. Eksik kalan diğer ayakları da tamamlayacağız. Bununla ilgili yeterli projemizde, ekibimizde var. Nasip olursa şehrimizde, insanımızda eğer değer verirse bu konuda bir teveccüh olursa inşallah hep beraber elimizden geleni yapmayı hedefleyeceğiz.”
ÖZGEÇMİŞİ HAKKINDA
1979 yılında Kars ili Susuz ilçesinde doğdum. İlk, orta, lise öğrenimimi Susuz ilçemizde tamamladıktan sonra Üniversiteyi Niğde Üniversitesi Eğitim Fakültesi sınıf öğretmenliği bölümünden mezun olarak tamamladım. 2000 yılında yine Kars ili Arpaçay ilçesine öğretmen olarak atandım. 2000’den bugüne kadar yine öğretmenlik, yöneticilik, çeşitli kurumlarda çalıştım. Uzun süre merkez öğretme müdürlüğü yaptım. Son olarak ta şuan da halen düne kadar Kars il milli eğitim müdürlüğü şube müdürlüğü görevini yürütmekteydim. Dün itibari ile bu grevimden ayrıldım. 2014 mahalli idareler seçiminde Kars’ın yönetimine talip olmak için AK Parti’den aday adaylığımı açıkladım. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

ates36

23:24 26 Kasım 2013

duruşun yeter sayın başkanım
1000

menfaat

21:35 9 Kasım 2013

milli eğitim müdürlüğüne müdür olacakta o yüzden aday oluyor..
1000

OMG

02:06 9 Kasım 2013

VEKALETEN BAKTIĞIN ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE ADAY BELLİ OLDUKTAN SONRA ASALETEN DÖNERSİN EMRE HOCA...
1000

Ali Bey

00:57 6 Kasım 2013

Yapılan yorumları haksız aynı zaman da yıpratıcı görüyorum, kars için zaten sevdalı olan değerli adaylardan biri Emre bey yapmış olduğu profosyonel spor çalışmaları ile nitelikli çalışmalarada imza atacağının ön sezisini oluşturuyor...Kısacası işi işte yapmak gerek ki sayın aday zaten iş üzerinde başarılar diliyorum...
1000

AHMET KURT

07:50 5 Kasım 2013

BU ARKADAŞ SIRF MEVKİ MAKAM İÇİN AKP DEN ADAY OLUYOR.ONUN DIŞINDA NE KAPASİTE VAR NE DE O GÜÇ.ANLAYACAĞINIZ HİKAYEDEN.
1000
İlk Sayfa 1 2 Son Sayfa
Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Genel
Gazetecilerin Emniyete giriş yasağı kaldırılmalı

Gazetecilerin Emniyete giriş…

09:38 - 23 Aralık 2013
Genel
AK Parti’de heyecan dorukta

AK Parti’de heyecan dorukta

11:21 - 12 Aralık 2013
Genel
Alibeyoğlu, Twitter hesabından bir mesaj yayımladı

Alibeyoğlu, Twitter…

11:29 - 19 Kasım 2013
Genel
Kars’tan Başbakan’a mektup var, Annemiz ve Babamız okumamışsa biz ne yaparız!

Kars’tan Başbakan’a mektup…

11:27 - 19 Kasım 2013
Genel
Köy yollarımız standartlara uygun değil

Köy yollarımız standartlara…

11:26 - 19 Kasım 2013
Genel
Kars’ta kırmızı ışık ihlali: 1 ölü, 1 yaralı

Kars’ta kırmızı ışık ihlali:…

11:25 - 19 Kasım 2013
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

2014 Yerel Seçimlerinde Sizce Hangi Parti Kazanır ?

2014 Yerel Seçimlerinde Sizce Hangi Parti Kazanır ?

  • MHP : 301 Oy (%41)

  • CHP : 177 Oy (%24)

  • AKP : 190 Oy (%26)

  • DİĞER : 59 Oy (%8)

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...